Trainer-kalenteri


Kirjaudu puhelinnumerollasi (muodossa 0401234567) ja Fressi-kortin neljällä viimeisellä numerolla

Pvm Tunti Ohjaaja
Maanantai 10.8.
Maanantai
07:00 - 08:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Maanantai
08:00 - 09:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Maanantai
09:00 - 10:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Maanantai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Maanantai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Maanantai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Maanantai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Maanantai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Maanantai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Maanantai
17:00 - 18:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Maanantai
18:00 - 19:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Maanantai
08:00 - 09:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Maanantai
09:00 - 10:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Maanantai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Maanantai
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Maanantai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Maanantai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Maanantai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Maanantai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Maanantai
10:00 - 11:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Wai Man
Maanantai
12:00 - 13:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Wai Man
Maanantai
14:00 - 15:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Wai Man
Maanantai
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Maanantai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Maanantai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Maanantai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Maanantai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Maanantai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Maanantai
12:00 - 13:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Maanantai
13:00 - 14:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Maanantai
16:30 - 17:30
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Maanantai
17:30 - 18:30
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Maanantai
14:00 - 15:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Alex Francisquini
Maanantai
15:00 - 15:30
Trainer
Leppävaara (30 min)


Alex Francisquini
Tiistai 11.8.
Tiistai
07:00 - 08:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Tiistai
08:00 - 09:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Tiistai
09:00 - 10:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Tiistai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Tiistai
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Tiistai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Tiistai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Tiistai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Tiistai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Tiistai
17:00 - 18:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Tiistai
18:00 - 19:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Tiistai
12:00 - 13:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Linda Björklund
Tiistai
14:00 - 15:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Linda Björklund
Tiistai
11:00 - 12:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Wai Man
Tiistai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Tiistai
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Tiistai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Tiistai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Tiistai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Tiistai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Tiistai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Tiistai
18:00 - 19:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Tiistai
19:00 - 20:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Tiistai
10:30 - 11:30
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Tiistai
11:30 - 12:30
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Tiistai
12:30 - 13:30
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Tiistai
11:00 - 12:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Tiistai
12:00 - 13:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Tiistai
13:00 - 14:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Tiistai
14:00 - 15:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Tiistai
15:00 - 16:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Tiistai
17:00 - 18:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Tiistai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Tiistai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Tiistai
17:00 - 18:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Tiistai
18:00 - 19:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Tiistai
19:00 - 20:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Keskiviikko 12.8.
Keskiviikko
07:00 - 08:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Keskiviikko
08:00 - 09:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Keskiviikko
09:00 - 10:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Keskiviikko
10:00 - 10:30
Trainer
Kamppi (30 min)


Heikki Pallin
Keskiviikko
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Keskiviikko
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Keskiviikko
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Keskiviikko
17:00 - 18:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Keskiviikko
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Paavo Rahman
Keskiviikko
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Paavo Rahman
Keskiviikko
10:00 - 11:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Wai Man
Keskiviikko
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Keskiviikko
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Keskiviikko
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Keskiviikko
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Keskiviikko
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Keskiviikko
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Keskiviikko
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Keskiviikko
17:00 - 18:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Keskiviikko
18:00 - 19:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Keskiviikko
19:00 - 20:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Keskiviikko
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Keskiviikko
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Keskiviikko
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Keskiviikko
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Keskiviikko
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Keskiviikko
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Keskiviikko
12:00 - 13:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Keskiviikko
13:00 - 14:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Keskiviikko
14:00 - 15:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Keskiviikko
15:00 - 16:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Keskiviikko
15:00 - 16:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Minna Marjamäki
Torstai 13.8.
Torstai
07:00 - 08:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Torstai
08:00 - 09:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Torstai
09:00 - 10:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Torstai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Torstai
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Torstai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Torstai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Torstai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Torstai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Torstai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Torstai
17:00 - 18:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Torstai
18:00 - 19:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Torstai
11:00 - 12:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Wai Man
Torstai
10:30 - 11:30
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Torstai
11:30 - 12:30
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Torstai
12:30 - 13:30
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Torstai
13:00 - 14:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Linda Björklund
Torstai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Torstai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Torstai
18:00 - 19:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Torstai
19:00 - 20:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Perjantai 14.8.
Perjantai
07:00 - 08:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Perjantai
08:00 - 09:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Perjantai
09:00 - 10:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Perjantai
10:00 - 10:30
Trainer
Kamppi (30 min)


Heikki Pallin
Perjantai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Perjantai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Perjantai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Perjantai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Heikki Pallin
Perjantai
08:00 - 09:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Perjantai
09:00 - 10:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Perjantai
10:00 - 11:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Perjantai
11:00 - 12:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Perjantai
12:00 - 13:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Perjantai
13:00 - 14:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Perjantai
14:00 - 15:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Perjantai
15:00 - 16:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Perjantai
10:00 - 11:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Wai Man
Perjantai
11:00 - 12:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Wai Man
Perjantai
12:00 - 13:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Wai Man
Perjantai
13:00 - 14:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Wai Man
Perjantai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Perjantai
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Perjantai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Perjantai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Perjantai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Perjantai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Perjantai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Perjantai
17:00 - 18:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Perjantai
18:00 - 19:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Perjantai
19:00 - 20:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Camille Gruel
Perjantai
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Perjantai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Perjantai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Perjantai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Perjantai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Perjantai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Perjantai
17:00 - 18:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Jude Pabines
Perjantai
13:00 - 14:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Minna Marjamäki
Perjantai
14:00 - 15:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Minna Marjamäki
Perjantai
18:00 - 19:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Minna Marjamäki