Trainer-kalenteri


Kirjaudu puhelinnumerollasi ja Fressi-kortin neljällä viimeisellä numerolla

Pvm Tunti Ohjaaja
Maanantai 24.2.
Maanantai
06:00 - 07:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Hamish Gunn
Maanantai
07:00 - 08:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Hamish Gunn
Maanantai
08:00 - 09:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Hamish Gunn
Maanantai
08:00 - 09:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Maanantai
09:00 - 10:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Maanantai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Maanantai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Maanantai
08:30 - 09:30
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Alex Francisquini
Maanantai
09:30 - 10:00
Trainer
Leppävaara (30 min)


Esittely Alex Francisquini
Maanantai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tanja Rajakko
Maanantai
15:00 - 16:00
Trainer
Iso Omena (60 min)


Esittely Janiina Kuosa
Maanantai
16:00 - 16:30
Trainer
Kamppi (30 min)


Esittely Camille Gruel
Maanantai
11:00 - 12:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Maanantai
12:00 - 13:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Maanantai
13:00 - 14:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Maanantai
14:00 - 15:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Maanantai
15:00 - 16:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Maanantai
12:00 - 13:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Marika Hongisto
Maanantai
13:00 - 14:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Marika Hongisto
Maanantai
16:00 - 17:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Roberto Deniz
Maanantai
13:00 - 14:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Annika Puukari
Maanantai
14:00 - 15:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Esittely Minna Marjamäki
Maanantai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Maanantai
15:00 - 16:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Esittely Minna Marjamäki
Maanantai
17:00 - 18:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Roberto Deniz
Tiistai 25.2.
Tiistai
06:00 - 07:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Hamish Gunn
Tiistai
07:00 - 07:30
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (30 min)


Hamish Gunn
Tiistai
07:00 - 08:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Esittely Minna Marjamäki
Tiistai
08:00 - 09:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Tiistai
09:00 - 10:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Tiistai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Tiistai
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Tiistai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Tiistai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Tiistai
08:00 - 09:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Hamish Gunn
Tiistai
08:00 - 09:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Tiistai
09:00 - 10:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Tiistai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Tiistai
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Tiistai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Tiistai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Tiistai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Tiistai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Tiistai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Tiistai
17:00 - 18:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Tiistai
18:00 - 19:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Tiistai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tanja Rajakko
Tiistai
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tanja Rajakko
Tiistai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tanja Rajakko
Tiistai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tanja Rajakko
Tiistai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tanja Rajakko
Tiistai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tanja Rajakko
Tiistai
17:00 - 18:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tanja Rajakko
Tiistai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Tiistai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Tiistai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Tiistai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Tiistai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Tiistai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Tiistai
13:00 - 14:00
Trainer
Iso Omena (60 min)


Esittely Wai Man
Tiistai
18:00 - 19:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Tiistai
12:00 - 13:00
Trainer
Tikkurila (60 min)


Esittely Jani Jämsä
Tiistai
13:00 - 14:00
Trainer
Tikkurila (60 min)


Esittely Jani Jämsä
Tiistai
13:00 - 14:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Tiistai
14:00 - 15:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Tiistai
12:00 - 13:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Roberto Deniz
Tiistai
14:00 - 15:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Roberto Deniz
Tiistai
15:00 - 16:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Roberto Deniz
Tiistai
16:00 - 17:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Roberto Deniz
Tiistai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Paavo Rahman
Tiistai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Paavo Rahman
Tiistai
13:30 - 14:30
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Esittely Minna Marjamäki
Tiistai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Jude Pabines
Tiistai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Jude Pabines
Tiistai
19:00 - 20:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Jude Pabines
Tiistai
14:30 - 15:30
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Esittely Minna Marjamäki
Tiistai
15:30 - 16:30
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Esittely Minna Marjamäki
Tiistai
19:00 - 20:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Marika Hongisto
Tiistai
17:00 - 18:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Hamish Gunn
Keskiviikko 26.2.
Keskiviikko
06:00 - 07:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Hamish Gunn
Keskiviikko
07:00 - 08:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Hamish Gunn
Keskiviikko
08:00 - 09:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Keskiviikko
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Keskiviikko
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Keskiviikko
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Keskiviikko
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Keskiviikko
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Keskiviikko
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Keskiviikko
08:00 - 09:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Keskiviikko
09:00 - 10:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Keskiviikko
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Keskiviikko
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Keskiviikko
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Keskiviikko
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Keskiviikko
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Keskiviikko
13:00 - 14:00
Trainer
Tikkurila (60 min)


Esittely Jani Jämsä
Keskiviikko
14:00 - 15:00
Trainer
Tikkurila (60 min)


Esittely Jani Jämsä
Keskiviikko
15:00 - 16:00
Trainer
Tikkurila (60 min)


Esittely Jani Jämsä
Keskiviikko
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tanja Rajakko
Keskiviikko
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tanja Rajakko
Keskiviikko
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tanja Rajakko
Keskiviikko
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Paavo Rahman
Keskiviikko
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Paavo Rahman
Keskiviikko
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Paavo Rahman
Keskiviikko
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Paavo Rahman
Keskiviikko
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Jude Pabines
Keskiviikko
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Keskiviikko
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Keskiviikko
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Keskiviikko
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Keskiviikko
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Keskiviikko
16:00 - 16:30
Trainer
Kamppi (30 min)


Esittely Camille Gruel
Keskiviikko
17:30 - 18:00
Trainer
Kamppi (30 min)


Esittely Camille Gruel
Keskiviikko
13:00 - 14:00
Trainer
Iso Omena (60 min)


Esittely Wai Man
Keskiviikko
11:00 - 12:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Keskiviikko
12:00 - 13:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Keskiviikko
13:00 - 14:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Keskiviikko
14:00 - 15:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Keskiviikko
15:00 - 16:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Keskiviikko
19:00 - 20:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Keskiviikko
14:00 - 15:00
Trainer
Iso Omena (60 min)


Esittely Janiina Kuosa
Keskiviikko
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Jude Pabines
Keskiviikko
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Paavo Rahman
Torstai 27.2.
Torstai
06:00 - 07:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Hamish Gunn
Torstai
07:00 - 08:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Hamish Gunn
Torstai
07:00 - 08:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Esittely Minna Marjamäki
Torstai
08:00 - 09:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Torstai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Torstai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Torstai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Torstai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Heikki Pallin
Torstai
08:00 - 09:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Torstai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Torstai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Torstai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Torstai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Torstai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Torstai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Torstai
17:00 - 18:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Torstai
18:00 - 19:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tom Waterson
Torstai
09:00 - 10:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Torstai
10:00 - 11:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Torstai
11:00 - 12:00
Trainer
Espoonlahti (60 min)


Riikka Heikkilä
Torstai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Paavo Rahman
Torstai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Jude Pabines
Torstai
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Jude Pabines
Torstai
10:00 - 11:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Torstai
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Torstai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Torstai
13:00 - 14:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Torstai
14:00 - 15:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Torstai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Torstai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Torstai
17:00 - 18:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Torstai
18:00 - 19:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Torstai
19:00 - 20:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Torstai
11:00 - 12:00
Trainer
Iso Omena (60 min)


Esittely Janiina Kuosa
Torstai
12:00 - 13:00
Trainer
Iso Omena (60 min)


Esittely Janiina Kuosa
Torstai
14:00 - 15:00
Trainer
Iso Omena (60 min)


Esittely Janiina Kuosa
Torstai
13:00 - 14:00
Trainer
Tikkurila (60 min)


Esittely Jani Jämsä
Torstai
14:00 - 15:00
Trainer
Tikkurila (60 min)


Esittely Jani Jämsä
Torstai
15:00 - 16:00
Trainer
Tikkurila (60 min)


Esittely Jani Jämsä
Torstai
16:00 - 17:00
Trainer
Tikkurila (60 min)


Esittely Jani Jämsä
Torstai
12:00 - 13:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Torstai
13:00 - 14:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Torstai
14:00 - 15:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Torstai
13:00 - 14:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Roberto Deniz
Torstai
14:00 - 15:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Roberto Deniz
Torstai
15:00 - 16:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Roberto Deniz
Torstai
12:00 - 13:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Esittely Minna Marjamäki
Torstai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Jude Pabines
Torstai
16:00 - 17:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Jude Pabines
Torstai
19:00 - 20:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Marika Hongisto
Torstai
17:00 - 18:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Hamish Gunn
Torstai
18:00 - 19:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Hamish Gunn
Torstai
18:00 - 19:00
Trainer
Iso Omena (60 min)


Esittely Toni Haikarainen
Torstai
19:00 - 20:00
Trainer
Iso Omena (60 min)


Esittely Toni Haikarainen
Perjantai 28.2.
Perjantai
06:00 - 07:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Hamish Gunn
Perjantai
07:00 - 08:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Hamish Gunn
Perjantai
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tanja Rajakko
Perjantai
12:00 - 13:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Tanja Rajakko
Perjantai
14:15 - 14:45
Trainer
Kamppi (30 min)


Esittely Tanja Rajakko
Perjantai
08:00 - 09:00
Trainer
Tikkurila (60 min)


Esittely Jani Jämsä
Perjantai
09:00 - 10:00
Trainer
Tikkurila (60 min)


Esittely Jani Jämsä
Perjantai
10:00 - 11:00
Trainer
Tikkurila (60 min)


Esittely Jani Jämsä
Perjantai
11:00 - 12:00
Trainer
Tikkurila (60 min)


Esittely Jani Jämsä
Perjantai
12:00 - 13:00
Trainer
Tikkurila (60 min)


Esittely Jani Jämsä
Perjantai
11:00 - 12:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Paavo Rahman
Perjantai
15:30 - 16:00
Trainer
Kamppi (30 min)


Esittely Camille Gruel
Perjantai
17:00 - 18:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Perjantai
18:00 - 19:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Camille Gruel
Perjantai
09:00 - 10:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Roberto Deniz
Perjantai
10:00 - 11:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Perjantai
12:00 - 13:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Perjantai
13:00 - 14:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Perjantai
14:00 - 15:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Perjantai
15:00 - 16:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Nina Ylisaari
Perjantai
12:00 - 13:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Esittely Linda Björklund
Perjantai
13:00 - 14:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Esittely Linda Björklund
Perjantai
11:00 - 12:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Alex Francisquini
Perjantai
12:00 - 13:00
Trainer
Leppävaara (60 min)


Esittely Alex Francisquini
Perjantai
12:00 - 13:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Roberto Deniz
Perjantai
13:00 - 14:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Esittely Minna Marjamäki
Perjantai
14:00 - 15:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Roberto Deniz
Perjantai
14:00 - 15:00
Trainer
Iso Omena (60 min)


Esittely Toni Haikarainen
Perjantai
15:00 - 16:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Jude Pabines
Perjantai
17:00 - 18:00
Trainer
Kamppi (60 min)


Esittely Jude Pabines
Perjantai
15:00 - 16:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Roberto Deniz
Perjantai
16:00 - 17:00
Trainer
Clubhouse, Vuosaari (60 min)


Esittely Roberto Deniz
Lauantai 29.2.
Lauantai
12:00 - 13:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Esittely Minna Marjamäki
Lauantai
13:00 - 14:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Esittely Minna Marjamäki
Lauantai
14:00 - 15:00
Trainer
Myyrmäki (60 min)


Esittely Minna Marjamäki