Ryhmäliikuntakalenteri

Päivämäärä Tunti Ohjaaja
Tiistai 26.9. Clubhouse
Tiistai
10:10 - 10:55
Zumba 45, (45 min)
Juan Rios
Tiistai
11:00 - 11:30
Core 30, (30 min)
Tiistai
11:35 - 12:20
LÄMPÖ Venyttely 45, (45 min)
Riina Auvinen
Tiistai
17:00 - 17:30
PEPPU 30, (30 min)
Riina Auvinen
Tiistai
17:15 - 18:00
Lasten Fressi 5-6v, ”Hilpeät Hirvet”, (45 min)
Nita Pavlov
Tiistai
17:35 - 18:05
ABS 30, (30 min)
Riina Auvinen
Tiistai
18:00 - 19:00
CrossTraining by Fressi , (60 min)
Tiistai
18:10 - 19:05
LES MILLS BODYCOMBAT UUDEN OHJELMAN LANSEERAUS, (55 min)
Riina Auvinen ja Zuzu ElYousfi
Tiistai
18:15 - 19:00
Spin Cardio 45, (45 min)
Kirsi Ilmasti
Tiistai
18:15 - 19:10
LES MILLS BODYBALANCE UUDEN OHJELMAN LANSEERAUS (lämpö), (55 min)
Nita Pavlov
Tiistai
19:15 - 20:10
Lämpö YinJooga, (55 min)
Nita Pavlov
Tiistai
19:15 - 20:15
Les Mills BODYPUMP®, (60 min)
Zuzu ElYousfi
Keskiviikko 27.9. Clubhouse
Keskiviikko
10:00 - 10:45
Les Mills SH'BAM® , (45 min)
Guilherme Reis (ENG)
Keskiviikko
10:15 - 11:05
Fysio Workshop SENIORIT, (50 min)
Markus Tuominiemi
Keskiviikko
10:50 - 11:50
Les Mills BODYPUMP®, (60 min)
Guilherme Reis (ENG)
Keskiviikko
11:30 - 12:15
Vesijumppa 45, (45 min) Täynnä
Keskiviikko
17:00 - 18:00
CrossTraining by Fressi , (60 min)
Keskiviikko
17:30 - 18:25
Fressi BODY, (55 min)
Kirsi Ilmasti
Keskiviikko
18:00 - 18:45
Vesijumppa 45, (45 min) Täynnä
Keskiviikko
18:15 - 19:10
LÄMPÖ Pilates, (55 min)
Satu Nieminen
Keskiviikko
18:35 - 19:05
Core 30, (30 min)
Kirsi Ilmasti
Keskiviikko
19:15 - 19:45
Lämpö HUOLTO 30, (30 min)
Kirsi Ilmasti
Keskiviikko
19:15 - 20:10
ZUMBA, (55 min)
Sepastian France (ENG)
Torstai 28.9. Clubhouse
Torstai
10:00 - 10:55
Fressi BODY, (55 min)
Mikko Lempiäinen
Torstai
10:00 - 10:50
Trainer Workshop KUNTOSALI STARTTI, (50 min)
Torstai
11:00 - 11:45
Myride®+, (45 min)
Virtual
Torstai
11:00 - 11:55
Pilates, (55 min)
Mikko Lempiäinen
Torstai
17:30 - 18:15
Les Mills BODYPUMP® 45, (45 min)
Alex Abdelmegid (ENG)
Torstai
18:20 - 19:05
LES MILLS SH´BAM UUDEN OHJELMAN LANSEERAUS (, (45 min)
Guilherme Reis (ENG)
Torstai
18:30 - 19:15
Spin Basic 45, (45 min)
Johan Malmström
Torstai
18:30 - 19:25
Lämpö Joogaflow, (55 min)
Noora King
Torstai
19:10 - 19:55
LES MILLS BODYCOMBAT 45, (45 min)
Guilherme Reis (ENG)
Torstai
19:20 - 19:50
Les Mills SPRINT 30 UUDEN OHJELMAN LANSEERAUS, (30 min)
Riku Saastamoinen
Torstai
19:30 - 20:00
Lämpö Venyttely 30, (30 min)
Noora King
Torstai
20:00 - 20:45
Kahvakuula 45, (45 min)
Zuzu ElYousfi
Perjantai 29.9. Clubhouse
Perjantai
09:30 - 10:25
YIN JOOGA, (55 min)
Mikko Lempiäinen
Perjantai
09:40 - 10:25
Myride®+, (45 min)
Virtual
Perjantai
10:30 - 11:15
Circuit, (45 min)
Mikko Lempiäinen
Perjantai
10:30 - 11:00
PEPPU 30, (30 min)
Emanuela Costea (ENG)
Perjantai
11:05 - 11:35
ABS 30, (30 min)
Emanuela Costea (ENG)
Perjantai
11:30 - 12:15
Vesijumppa 45, (45 min)
Mikko Lempiäinen
Täynnä
Perjantai
17:15 - 18:10
Vatsa-Peppu, (55 min)
Noora King
Perjantai
18:15 - 18:45
Venyttely 30 , (30 min)
Noora King
Lauantai 30.9. Clubhouse
Lauantai
09:00 - 09:50
Myride®+, (50 min)
Virtual
Lauantai
10:00 - 10:55
LoveSuomi 45 by Fressi - VALTAKUNNALLINEN LANSEERAUS, (55 min)
Noora King
Lauantai
10:30 - 11:00
Spin Basic 30, (30 min)
Zuzu ElYousfi
Lauantai
11:10 - 12:00
Myride®+, (50 min)
Virtual
Lauantai
11:10 - 12:10
Les Mills BODYPUMP®, (60 min)
Zuzu ElYousfi
Lauantai
11:15 - 12:05
CrossTraining by Fressi , (50 min)
Vaihtuva ohjaaja
Lauantai
11:15 - 12:00
Vesijumppa 45, (45 min)
Linda Spring
Lauantai
12:15 - 13:10
Kuntonyrkkeily, (55 min)
Zuzu ElYousfi
Sunnuntai 1.10. Clubhouse
Sunnuntai
10:30 - 11:00
PEPPU 30, (30 min)
Riku Saastamoinen
Sunnuntai
10:40 - 11:25
Myride®+, (45 min)
Virtual
Sunnuntai
11:05 - 11:35
Core 30, (30 min)
Riku Saastamoinen
Sunnuntai
11:40 - 12:35
Les Mills BODYBALANCE®, (55 min)
Zaki Ahmed (ENG)
Sunnuntai
11:40 - 12:10
Les Mills SPRINT 30, (30 min)
Riku Saastamoinen
Sunnuntai
17:00 - 17:55
Fressi BODY, (55 min)
Kirsi Ilmasti
Sunnuntai
18:05 - 19:00
MyRide+ Live Cardio spin, (55 min)
Kirsi Ilmasti