Ryhmäliikuntakalenteri

Päivämäärä Tunti Ohjaaja
Tiistai 26.9. Espoonlahti
Tiistai
09:15 - 10:00
Dance 45, (45 min)
Aini Minkkinen
Tiistai
09:30 - 10:00
Myride®+ 30 Tour Coach, (30 min)
Virtual
Tiistai
09:30 - 10:00
Trainer Workshop CORE 30, (30 min)
Csilla Furka-Elenius
Tiistai
10:05 - 10:35
PEPPU 30, (30 min)
Aini Minkkinen
Tiistai
10:05 - 10:35
Trainer Workshop KAHVAKUULA 30, (30 min)
Csilla Furka-Elenius
Tiistai
10:40 - 11:10
Lämpö Venyttely 30, (30 min)
Aini Minkkinen
Tiistai
16:30 - 17:25
Vatsa-Peppu, (55 min)
Satu Kuusinen
Tiistai
17:00 - 17:55
Trainer Workshop KUNTOSALI STARTTI, (55 min)
Tiistai
17:30 - 18:30
Les Mills BODYCOMBAT®, (60 min)
Satu Kuusinen
Tiistai
17:50 - 18:35
Spin Basic 45, (45 min)
Anne Helakare
Tiistai
18:30 - 19:45
LÄMPÖ Astanga jooga 75, (75 min)
Jessica Sharry
Tiistai
18:40 - 19:25
Les Mills BODYVIVE® 45, (45 min)
Leena Laine
Tiistai
19:00 - 19:50
Myride®+ 50 Tour Coach, (50 min)
Virtual
Tiistai
19:35 - 20:35
Les Mills BODYPUMP®, (60 min)
Leena Laine
Keskiviikko 27.9. Espoonlahti
Keskiviikko
07:00 - 07:45
Spin Basic 45, (45 min)
Satu Kuusinen
Keskiviikko
09:00 - 09:30
BODYPUMP tekniikka 30, (30 min)
Keskiviikko
09:30 - 10:30
Les Mills BODYPUMP®, (60 min)
Keskiviikko
09:40 - 10:30
Myride®+ 50 Tour Coach, (50 min)
Virtual
Keskiviikko
10:40 - 11:40
Les Mills BODYBALANCE®, (60 min)
Niina Rossi
Keskiviikko
12:00 - 12:50
Myride®+ 50 Tour Coach, (50 min)
Virtual
Keskiviikko
16:45 - 17:45
Les Mills BODYATTACK®, (60 min)
Leena Laine
Keskiviikko
17:10 - 17:40
Myride®+ 30 Tour Coach, (30 min)
Virtual
Keskiviikko
17:50 - 18:35
Vatsa-Peppu 45, (45 min)
Kati Mikkonen
Keskiviikko
17:50 - 18:50
LÄMPÖ BODYBALANCE, (60 min)
Leena Laine
Keskiviikko
18:00 - 18:55
CrossTraining by Fressi , (55 min) Täynnä
Keskiviikko
18:40 - 19:40
Les Mills BODYJAM ®, (60 min)
Satu Kuusinen
Keskiviikko
18:45 - 19:35
Myride®+ LIVE 50, (50 min)
Kati Mikkonen
Keskiviikko
19:45 - 20:30
Kuntonyrkkeily 45, (45 min)
Lauri Puuronen
Keskiviikko
19:45 - 20:30
Fressi Selkä 45, (45 min)
Kati Mikkonen
Torstai 28.9. Espoonlahti
Torstai
06:30 - 07:00
Myride®+ 30 Tour Coach, (30 min)
Virtual
Torstai
09:15 - 10:00
Zumba 45, (45 min)
Heidi Wahlman
Torstai
09:30 - 10:00
Myride®+ 30 Tour Coach, (30 min)
Virtual
Torstai
10:00 - 10:55
Fysio Workshop SENIORIT, (55 min)
Torstai
10:05 - 10:35
ABS 30, (30 min)
Sari Lindfors
Torstai
10:10 - 11:05
Aikuinen-lapsi jumppa, (55 min)
Heidi Wahlman
Torstai
10:40 - 11:35
Circuit, (55 min)
Sari Lindfors
Torstai
16:45 - 17:30
Fressi AEROBIC 45, (45 min)
Laura Peltovuori
Torstai
17:00 - 17:30
Myride®+ 30 Studio Coach, (30 min)
Virtual
Torstai
17:30 - 18:00
Trainer Workshop KAHVAKUULA 30, (30 min)
Torstai
17:40 - 18:40
Les Mills BODYPUMP®, (60 min)
Jonna Kinnunen
Torstai
18:00 - 18:30
ABS 30, (30 min)
Kati Inhala
Torstai
18:00 - 18:55
CrossTraining by Fressi , (55 min)
Torstai
18:40 - 19:35
Lämpö Joogaflow, (55 min)
Kati Inhala
Torstai
18:45 - 19:40
ZUMBA®, (55 min)
Aini Minkkinen
Torstai
18:50 - 19:45
Spin Cardio, (55 min)
Jonna Kinnunen
Perjantai 29.9. Espoonlahti
Perjantai
08:00 - 08:50
Myride®+ 50 Tour Coach, (50 min)
Virtual
Perjantai
09:00 - 09:55
Pilates, (55 min)
Satu Kuusinen
Perjantai
10:00 - 10:55
Vatsa-Peppu, (55 min)
Satu Kuusinen
Perjantai
11:05 - 11:50
LÄMPÖ HUOLTO 45, (45 min)
Satu Kuusinen
Perjantai
13:00 - 13:50
Myride®+ 50 Studio Coach, (50 min)
Virtual
Perjantai
17:00 - 17:45
Fressi Friday KAHVAKUULA 45 ulkona!, (45 min)
Perjantai
17:00 - 17:30
PEPPU 30, (30 min)
Sari Lindfors
Perjantai
17:35 - 18:05
Fressi BODY 30, (30 min)
Sari Lindfors
Perjantai
17:45 - 18:35
Myride®+ 50 Tour Coach, (50 min)
Virtual
Perjantai
18:10 - 19:05
Fressi Friday LÄMPÖ Yin jooga, (55 min)
Kati Inhala
Lauantai 30.9. Espoonlahti
Lauantai
09:00 - 09:55
Vatsa-Peppu, (55 min)
Jaana Pukkonen
Lauantai
09:20 - 09:50
Myride®+ 30 Tour Coach, (30 min)
Virtual
Lauantai
09:30 - 10:45
Vinyasa jooga 75 , (75 min)
Oxana Nikitaeva
Lauantai
10:00 - 10:55
Lasten Fressi 3-4v, ”Hassut Hirvet” (lisämaksullinen), (55 min)
Essi Järvelä ja Ida Mustonen
Täynnä
Lauantai
10:10 - 10:55
Spin Cardio 45, (45 min)
Jaana Pukkonen
Lauantai
11:05 - 12:00
Lasten Fressi 5-6v, ”Hilpeät Hirvet” (lisämaksullinen), (55 min)
Essi Järvelä ja Ida Mustonen
Täynnä
Lauantai
11:05 - 11:50
Fressi Selkä 45, (45 min)
Jaana Pukkonen
Lauantai
12:00 - 12:55
ZUMBA®, (55 min)
Juan Rios
Lauantai
12:00 - 12:55
CrossTraining by Fressi , (55 min)
Lauantai
12:00 - 12:50
Myride®+ 50 Tour Coach, (50 min)
Virtual
Lauantai
13:10 - 13:55
LoveSuomi 45 - VALTAKUNNALLINEN LANSEERAUS, (45 min)
Heidi Wahlman
Lauantai
14:15 - 15:05
Myride®+ 50 Studio Coach, (50 min)
Virtual
Sunnuntai 1.10. Espoonlahti
Sunnuntai
10:00 - 11:00
Les Mills BODYCOMBAT®, (60 min)
Satu Kuusinen
Sunnuntai
11:05 - 12:00
Fressi BODY, (55 min)
Anna Välisalo
Sunnuntai
11:10 - 11:55
Spin Basic 45, (45 min)
Satu Kuusinen
Sunnuntai
12:05 - 13:00
Pilates, (55 min)
Satu Kuusinen
Sunnuntai
13:10 - 13:40
Myride®+ 30 Studio Coach, (30 min)
Virtual
Sunnuntai
16:20 - 16:50
Myride®+ 30 Tour Coach, (30 min)
Virtual
Sunnuntai
17:00 - 18:00
Les Mills BODYPUMP®, (60 min)
Leena Laine
Sunnuntai
18:10 - 19:10
LÄMPÖ BODYBALANCE, (60 min)
Leena Laine
Sunnuntai
18:10 - 19:05
Vatsa-Peppu, (55 min)
Jaana Pukkonen
Sunnuntai
18:15 - 19:05
Myride®+ 50 Tour Coach, (50 min)
Virtual
Sunnuntai
19:15 - 20:00
LÄMPÖ Venyttely 45, (45 min)
Jaana Pukkonen