Ryhmäliikuntakalenteri

Päivämäärä Tunti Ohjaaja
Maanantai 24.7. Iso Omena
Maanantai
16:30 - 17:25
Les Mills BODYSTEP®, (55 min)
Erika Ikäheimonen
Maanantai
17:10 - 17:55
SISU 45, (45 min)
Maanantai
17:30 - 18:30
Les Mills BODYCOMBAT®, (60 min)
Erika Ikäheimonen
Maanantai
18:00 - 18:30
Intro Mobility, (30 min)
Maanantai
18:40 - 19:35
Lämpö Joogaflow, (55 min)
Juliaana Paappanen
Maanantai
20:00 - 21:00
Virtual BODYPUMP, (60 min)
Virtual
Tiistai 25.7. Iso Omena
Tiistai
07:00 - 08:00
Virtual BODYPUMP, (60 min)
Virtual
Tiistai
09:30 - 10:30
Les Mills BODYBALANCE®, (60 min)
Sari Lindfors
Tiistai
13:00 - 14:00
Virtual BODYPUMP, (60 min)
Virtual
Tiistai
14:30 - 15:30
Virtual BODYCOMBAT, (60 min)
Virtual
Tiistai
17:00 - 17:55
LÄMPÖ Pilates, (55 min)
Laura Peltovuori
Tiistai
18:00 - 18:55
Lämpö Jooga, (55 min)
Joanna Nyman
Tiistai
18:00 - 19:00
Fressi goes puisto SISU CROSS, (60 min)
Tiistai
18:05 - 19:00
Vatsa-Peppu, (55 min)
Jaana Pukkonen
Tiistai
19:10 - 20:05
ZUMBA®, (55 min)
Jaana Pukkonen
Tiistai
20:30 - 21:30
Virtual BODYCOMBAT, (60 min)
Virtual
Keskiviikko 26.7. Iso Omena
Keskiviikko
07:00 - 08:00
Virtual BODYBALANCE, (60 min)
Virtual
Keskiviikko
08:15 - 09:15
Virtual BODYCOMBAT, (60 min)
Virtual
Keskiviikko
09:20 - 10:05
SISU 45, (45 min)
Keskiviikko
09:40 - 10:10
Fressi Selkä 30, (30 min)
Sari Lindfors
Keskiviikko
10:10 - 10:40
Intro Mobility, (30 min)
Keskiviikko
10:15 - 10:45
Venyttely 30 , (30 min)
Sari Lindfors
Keskiviikko
12:30 - 13:30
Virtual BODYPUMP, (60 min)
Virtual
Keskiviikko
13:45 - 14:45
Virtual BODYCOMBAT, (60 min)
Virtual
Keskiviikko
16:45 - 17:45
Les Mills BODYATTACK®, (60 min)
Erika Ikäheimonen
Keskiviikko
17:50 - 18:50
Les Mills BODYBALANCE®, (60 min)
Erika Ikäheimonen
Keskiviikko
18:00 - 18:55
Spin Cardio, (55 min)
Lumi Vesala
Keskiviikko
19:00 - 19:30
Lämpö Venyttely 30, (30 min)
Lumi Vesala
Keskiviikko
20:00 - 21:00
Virtual BODYPUMP, (60 min)
Virtual
Torstai 27.7. Iso Omena
Torstai
07:00 - 08:00
Virtual BODYPUMP, (60 min)
Virtual
Torstai
09:30 - 10:25
Vatsa-Peppu, (55 min)
Jaana Pukkonen
Torstai
11:30 - 12:30
Virtual BODYCOMBAT, (60 min)
Virtual
Torstai
12:45 - 13:45
Virtual BODYPUMP, (60 min)
Virtual
Torstai
17:00 - 17:45
Fressi Selkä 45, (45 min)
Sari Lindfors
Torstai
17:50 - 18:20
PEPPU 30, (30 min)
Sari Lindfors
Torstai
18:25 - 18:55
ABS 30, (30 min)
Sari Lindfors
Torstai
19:30 - 20:30
Virtual BODYCOMBAT, (60 min)
Virtual
Perjantai 28.7. Iso Omena
Perjantai
07:00 - 08:00
Virtual BODYBALANCE, (60 min)
Virtual
Perjantai
09:15 - 10:10
Pilates, (55 min)
Laura Peltovuori
Perjantai
11:00 - 12:00
Virtual BODYCOMBAT, (60 min)
Virtual
Perjantai
12:30 - 13:30
Virtual BODYPUMP, (60 min)
Virtual
Perjantai
14:00 - 15:00
Virtual BODYBALANCE, (60 min)
Virtual
Perjantai
16:30 - 17:30
Les Mills BODYPUMP®, (60 min)
Eeva Roos
Perjantai
19:00 - 20:00
Virtual BODYBALANCE, (60 min)
Virtual
Lauantai 29.7. Iso Omena
Lauantai
07:30 - 08:30
Virtual BODYPUMP, (60 min)
Virtual
Lauantai
10:30 - 11:30
LÄMPÖ BODYBALANCE, (60 min)
Vera Luostarinen
Lauantai
14:30 - 15:30
Virtual BODYPUMP, (60 min)
Virtual
Lauantai
15:45 - 16:45
Virtual BODYCOMBAT, (60 min)
Virtual
Lauantai
17:00 - 18:00
Virtual BODYBALANCE, (60 min)
Virtual
Sunnuntai 30.7. Iso Omena
Sunnuntai
07:30 - 08:30
Virtual BODYCOMBAT, (60 min)
Virtual
Sunnuntai
10:00 - 10:55
Vatsa-Peppu, (55 min)
Jaana Pukkonen
Sunnuntai
12:00 - 13:00
Virtual BODYCOMBAT, (60 min)
Virtual
Sunnuntai
13:15 - 14:15
Virtual BODYPUMP, (60 min)
Virtual
Sunnuntai
18:30 - 19:30
Virtual BODYPUMP, (60 min)
Virtual
Sunnuntai
19:45 - 20:45
Virtual BODYBALANCE, (60 min)
Virtual